Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 23 Oct 2018, 02:36

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: 26 Oct 2015, 19:08 
Meistars

Tad cik es noprotu no topika iniciatora tad runa iet par šo konkrēto autiņu
https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/ ... xnoxx.html
ja esi pircis to internetā, tad tev ir 14 dienu laiks un iespēja to atgriezt atpakaļ veikalā, ja viņš tevi neapmierina.

Profile  

PostPosted: 27 Oct 2015, 12:33 
Iesācējs

Ja tev ir tāda iespēja uzmet melnrakstiņu. Aptuveni konkurētspējīga autiņa summu, konkurētspējīgu pulti, bat., riepas, kā arī aptuvenos detaļu izlietojumus, tu jau zināsi kas biežāk lūzt. Ja vari Lūdzu[/quote]

Pirms iegādājos no Ēvalda Team Durango Desc210 un Haralda Team Durango Dex410 sāku ar lētā gala HSP SCT un godīgi sakot ar lēto ķīnieti man nekādas ekonomijas nebija. Kamēr modelis ir jauns tikmē jā ok - tas brauc labi un nekas neplīst, bet pēc pāris aķīšiem izlien visādas šaizes un tad kaut arī viss maksā kapeikas tā summa gala rezultātā sanāk iespaidīga.

1. Tika iepirkts jauns SCT no Ēvalda. Modelis labs kaut arī RTR bet vadāmība un kvalitāte krietni labāka par ķīnieti. Jau pirmajā testa braucienā Mārupes BMX trasē tika tika salauzts aizmugurējais plaukts - bet tā bija mana paša vaina uzraujot SCT uz akmeņiem. :) Izmaksas nebija dārgas par abiem jauniem plauktiem (ap 10 eur) + rezerves daļas pēc pāris dienām dabūju un maucu tālāk.

2. No Haralda nesen nopirku lietotu Team Durango Dex410 bagiju (kopā rtr sanāca ap 320 EUR). Lietots - ir lietots un rēķinājos ka kautkas var nojukt. Pirmājā tepiķu treniņā mēģināju maximāli nodzenāt un rezultātā sabira viens gultnis (1.00 EUR) un pazaudēta viena skrūve kas nebija ar stread lock nostiprināta. Tas arī viss pagaidām no ieguldījumiem. Pēc treniņa modelis tika pilnībā pārjaukts, amīšos un difos salietas jaunas eļļas un pirmais posms izbraukts bez salūšanas. Varbūt pārlieku saudzīgi braucu jo netiku B finālā :)

Mans viedoklis: ja ir vēlēšanās braukt arī sacensībās tad tikai pro modeli (kaut lietotu).

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]