Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 16 Nov 2018, 00:49

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 29 Mar 2007, 10:23 
Profesors

Ja nu kaads veelas pieregjistreeties, bet nevar to izdariit (jo maajaslapa bik nobrukusi), tad var man savus datus atsuutiit uz PM, nepiecieshamaa informaacija: vaards, uzvaards, klase, frekvence.

EDIT: Nu jau viss ok, lapa up and running

-=Awesomatix A800X=- -=LRP X12 13.5T=-

Profile  

Post subject:
PostPosted: 29 Mar 2007, 22:45 
Tas, kuru nedrīkst nolamāt

Es braucu prieka nevis pelnas peec, es mieriigi varu paliidzeet arii pa freju pie kompja paseedeet, javien tas man netraucee pasham starteet ;)

Profile  

Post subject:
PostPosted: 29 Mar 2007, 23:05 
Profesors

nu kaa jau teicu, mees jau arii naudu pashi nesavaacam par to, protams ka tik pashu prieka deelj tas tiek dariits un pashiem ir prieks, ja izdodas pamazaam pamazaam celt to organizaacijas liimeni. Mums uz shiem machiem laikam ir kkaads cilveeks sarunaats, kas tikai pie kompja seedees, jo startiem tas pilniigi noteikti traucee, pagaajshreiz ar Gripu izbaudiijaam :roll: par kkaadiem reguleejumiem sacensiibu laikaa vari aizmirst, paspeej tik akjus nomainiit..

Profile  

Post subject:
PostPosted: 30 Mar 2007, 01:12 
Tas, kuru nedrīkst nolamāt

Nu es tikuntÄ? regulÄ“t neko nemÄ?ku- man vienÄ?di sÅ«dÄ«gi braucÄ?s ar ideÄ?lu un sÅ«dÄ«gu modeli- Galvenais ir gÄ?zt! A slotiņos Ä?aļi pie kompja uz maiņÄ?m sēž, tÄ?pat arÄ« aizvieto kÄ?du mehanizÄ“jot, Å¡eit jau arÄ« tautas netrÅ«kst kas luņo apkÄ?rt maÄ?u laikÄ?- lai uzspiež ''Enter'' Uz maiņÄ?m

Profile  

Post subject:
PostPosted: 30 Mar 2007, 09:29 
Profesors

Andronis wrote:
Nu es tikuntÄ? regulÄ“t neko nemÄ?ku- man vienÄ?di sÅ«dÄ«gi braucÄ?s ar ideÄ?lu un sÅ«dÄ«gu modeli- Galvenais ir gÄ?zt! A slotiņos Ä?aļi pie kompja uz maiņÄ?m sēž, tÄ?pat arÄ« aizvieto kÄ?du mehanizÄ“jot, Å¡eit jau arÄ« tautas netrÅ«kst kas luņo apkÄ?rt maÄ?u laikÄ?- lai uzspiež ''Enter'' Uz maiņÄ?m

TÄ? kÄ? tu nÄ“esi iesaistÄ«tes Å¡o sacensÄ«bu organizÄ“Å¡anÄ? un no tava skatu punkta liekas ka puse no pasÄ?kuma sarÄ«koÅ¡anas tiktu atsvÄ“rta ar kÄ?du luņojoÅ¡os dalÄ«bnieku, kurÅ¡ aiziet nospiež "Enter", taÄ?u tas tÄ? viegli sakot ir konkrÄ“ti aplams viedoklis.
Es tev izteicu piedÄ?vÄ?jumu - maksÄ?ju tev 20Ls, un uz vieniem maÄ?iem aizvieto mani. Ja tevi Å¡is piedÄ?vÄ?jums interesÄ“, dod ziņu, ja nÄ“, tad Å¡Ä«s diskusijas turpinÄ?Å¡ana no tavas puses ir uzskatÄ?ma par "nekompetentu rÄ«cÄ«bu, kas rodas no aplamas Å¡Ä«s konkrÄ“tÄ?s situÄ?cijas izpratnes nezinÄ?Å¡anas dēļ".

Ja tÄ? "Enter" spieÅ¡ana ir tik vienkÄ?rÅ¡a, moÅ¡ uz pÄ“dÄ“jo posmu babÄ«tÄ“ gribi pie kompja sÄ“dÄ“t?

Profile  

Post subject:
PostPosted: 30 Mar 2007, 11:02 
Profesors

Nu vispaar jau tagad nav vairs tik traki, peedeejos machus jau palaidaam, kad kompis automaatiski visu dara, ik pa laikam pele jaaparausta, lai skriinseiveris neiesleedzas :D :D :D Bet arii bez kompja ir pietiekami daraamaa. Cilveeki meedz buut kuutri, aizmirst ka jaanaak mehanizeet, ka jaaatdod transponderi, tad citi cilveeki atkal rausta muus, lai meees vinjiem mekleejam rokaa nenodotos transponderus, gribeejaam jau arii pakontroleet nedaudz braukshanu, citaadi kauns skatiities uz stock braucieniem, kaa viens otru blietee un nelaizh pa apli garaam, bet pagaidaam tas laikam ir tikai taals sapnis, jo vajadziiga pilna uzmaniiba no pietiekami kompetenta cilveeeka. Nu par trases uzlikshanu, novaakshanu, remonteeshanu un transporteeshanu pat nerunaasim :roll: veel arii papildus apriikojuma uzstaadiishana (kompis, sisteema, projektors, skanja utt.), jaasapeerk visus skochus, papildus trases apriikojumu/uzlabojumus. Un protams jaasaorganizee pati sacensiibu vieta.. un tad varbuutaas dienu ieprieksh sanaak arii pie modelja piekjerties (iznjemt akjus no ieprieksheejaam gonkaam :twisted: ) Bet prrincipaa es domaaju, ka kkaadu paliidziibu mees vienmeer varam pienjemt, ja redzi kaadu jomu no shii saraksta, kuraa vareetru paliidzeet, piesakies. Ja to visu kaads uznjemaas izdariit (kvalitatiivi) par 20 Ls, tad es arii esmu ar mieru taadai lietai samesties :D

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]