Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 22 Jul 2018, 15:19

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: 17 Jan 2018, 12:45 
Profesors

Diemžēl pārāk daudz projektu, stāv nu jau gadu nepabeigts scale body kravlerim, nepabeigts racing drone, brīvu līdzekļu šogad daudz nebūs, ja gribās sakrāt 3d printerim un šasija ir viens, bet vēl vajadzīga visa elektronika un harcase baterijas. Kopā tāpat labs cipars nostājās. Manāmi, ka visu uzreiz gribēt nav kaitīgi, kaitīgi ir dabūt negribot :D Reāli nav nejausmas kā vadās 2wd (RWD), nekas izņemot žiguli nav agrāk mēģināts.

HBX Devastator miniCrawler
SymaX5
TarantulaX6
E-Sky Lama
JJRC H8mini
WLtoys F939
Zabo250(racingDrone)
Walcera QRX350Pro
Naza F450
HengLong WalkerBulldog(tanks)

Profile  

PostPosted: 17 Jan 2018, 13:43 
Tas, kuru nedrīkst nolamāt

UldisK wrote:
jo saprotu ka laika abām šasijām nebūs. Un par cik braucējs esmu nekāds, tad arī pārslēgties uzreiz no 2wd uz 4wd nesanāks

Jo vairāk apļu, jo ātrāk iemācies :) Tāpēc es braucu divās klasēs, man patīk vizināties. Tā tavs Kuldīga-Rīga brauciens kļūst divtik izdevīgāks, jo tu brauc divtik ilgāku laiku pa trasi :) Kamēr mācies braukt jāregulē daudz nav, tik cik jāseko lai autiņš nedalās reizinātājos pats no sevis, un viss ir tehniski ok.

Man bija tas gods dabūt Ugas 2WD uz divām gonkām, man 2WD ļoti patīk, brauc viņš kā panna (pakaļpiedziņa), ir patīkami viegls understeers, vienīgais kas ir grūtāk ir lekt, jo ar 4WD var aiztaisīt acis un sažmiegt gailīti, un būsi pāri, ar 2WD ir jāpiedomā :D

Profile  

PostPosted: 17 Jan 2018, 15:44 
Profesors

2WD ar 4WD brauc treniņā vienlaicīgi, tā kā nevienu apli vairāk izbraukt es nedabūšu :( Jo ar 4wd braucu treniņā bez nekādas starppauzes tik cik baču samainīt. Vairāk apļus varētu izbraukt ja pieslēgtu touring klasi, bet tai laiks ir tik īss ka knapi pietiek apskatīt vai paša auto viss kārtībā, salikt bačas lādēt un paskatīt kas citiem, vēl kāda bulka ar jāapēd :)

Profile  

PostPosted: 17 Jan 2018, 16:51 
Profesors

Man 2WD stāv tikai priekš ne-Latvijas mačiem. Sākotnēji pirku priekš EOS mačiem Polijā, jo tur sanāk sestdienā 2WD un svētdienā 4WD, attiecīgi patiešām 2reiz lielāks trases laiks un pārslēgšanās problēmas arī nav - nobrauc pilnu gonku ar vienu modeli, pēc tam pārslēdzies pilnībā uz otru. Igaunijas mačos arī braucu, jo tur ir 2WD laba konkurence, 4WD pat vairāk kompānijas pēc sanāk, jo pārējie letiņi spiež uz 4WD. Latvijā īsti nav konkurences un kā otru klasi labprātāk izvēlos touringu. Ja Touringā būtu 2reiz vairāk dalībnieku un par pirmo vietu cīnītos nevis 2 bet 4-5 braucēji, tad iespējams bagijos vispār nebrauktu.

-=Schumacher Cougar KF2=- -=SpeedPassion 7.5T=-
-=LS210=- -=Naze32=-
-=Tarot 680=- -=APM=-

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]