Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 15 Dec 2018, 18:02

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: 26 May 2017, 19:17 
Jauniņais

Skatos, ka esam pamanīti un komentāri dažādi. Daži adekvāti, daži, nezinot, lietas būtību neadekvāti, bet nu celt pasākumu lēnam mēģinām. Pagaidām Juglas rajonā vai dažkārt arī organizējam izbraukuma pasākumus.
Manījām, ka arī par mums interesējāties. Kad gribēju iesaistīt reālā darbībā, tad gan pazuda.
Kā redzu tika diskutēts par projektu vadību - ja kāds grib, tad var nākt palīgā pavadīt to brīvprātīgi (un tā tas pašlaik notiek vai drīzāk - ar personīgiem izdevumiem) vai arī ļoti specifiska finansējuma ietvaros arī par nelielu atalgojumu, tad var droši pieteikties. Mēs esam par labu sadarbību. Mums ir pieejams tas, kas ir pieejams un daudz kas trūkst (laba elektroniskā laika uzskaite, piemēram), taču ir zināma iesaistīto cilvēku komūna. Līdz tam, ko gribam redzēt nākotnē (100 aktīvus pilotus un regulārus mačus) vēl tālu.

Traxxas ir tas, ar ko sākām, jo maz zinājām par šo nodarbi. Te noteikti ir pārstāvji, kas pārstāv citus ražotājus. Var domāt par atbraukšanu uz kādu mūsu sapulci un iepazīstināt ar citu ražotāju modeļiem. Prioritāte gan ir Offroad 1/10 un 1/8 4WD Electric. Bija vēl citas domas, lai padarītu pasākumu pieejamāku visiem, t.sk. atvērtā klase - brauc ar ko gribi.

Esmu ticies ar pasaules čempionu on-road klasē, apskatījis arī trases Madridē (piloti tieši trenējās Eiropas čempionāta posmam) un Bilbao (arī ļoti laba infrastruktūra). Un es teiktu - wow. Nevienu tādu trasi Latvijā (manuprāt, gan vēl nav būts uz vienu labāko) vēl neesmu redzējis, lai arī ir būts uz pāris un no braucēja viedokļa noteikti ir ļoti OK.

Pasākums lēnām top un doma ir iesaistīts ne tikai profesionāļus kā šī foruma apmeklētājus, bet visus, lai ir visiem, kur darboties un realizēties.

Aigars.
RC Racing Club "Rīga" vārdā.

P.S. Igauņi vēl nav iesaistīti. Gribētu gan.
P.P.S. Halli būvēt negribam, jo mūs nebaida aukstums, lietus, utt. (zinām, ka viss rūsē, utt.), bet trasi gan gribam labā līmenī. Daži ir apsolījuši šo te palīdzēt realizēt.

Profile  

PostPosted: 26 May 2017, 20:56 
Profesors

Jeb kura iniciatīva apsveicama, un prieks redzēt, ka parādās arī jauni cilvēki aprindās, kas vēlas darboties un ieguldīt savu laiku, lai vairotu, mūsu, RC modelistu pulku gan arī uzlabotu vidi.
Es un vēl daži šī foruma biedri esam ar modelismu uz Tu jau gadus 15. Ir iziets cauri dažādu modeļu klašu izaugsmei, norietam, dažādiem sacensību konceptiem, ir pabūts tuvākās, tālākās ārzemēs, satikti lielāki un mazāki čempioni.

RC auto pa ziemu Latvijā notiek sacensības iekštelpā (1/10 mērgo onroad un offroad):
Video:
https://youtu.be/jn8yOQM52_M
https://youtu.be/BknilYRL9r8
https://youtu.be/EOm74YQI-7M

Vasarā savukārt popularitāti ir iemantojis offroad (šeit akalendārs ar šo sezon paredzētajiem posmiem: viewtopic.php?f=47&t=7940 )
Rītdien (27.maijā) Kangarnieku trasē norisināsies LV offroad kausa 2.posms.
Trases koordinātes 57.029025,24.747528, vai arī ieraksti googles kartē "Kangarnieki RC trase". Uz mačiem regulāri atbrauc gan igauņi, gan lietuvieši. Šogad Latvijā notiks arī Baltic Cup, kur var atbraukt aŗī pa kādam somam, polim vai Baltkrievam.
Papildus vēl ir savs atsevišķs sacensību seriāls 1/5 klasei ar kuplu dalībnieku skaitu.

Iesaku atbraukt, apskaīt rīt Kangarnieku sacensības. Finālu braucieni orientejoši uz plkst. 14:00 - 15:00. Aprunājies ar organizatoriem, apskaties klātienē, novērtē līmeni un, iespējams radīsies kādas idejas tālakām darbībām.

Vēl viena trase offroadam Latvijā, manuprāt, nav nepieciešama. Drīzāk, ja tev ir vēlme darboties, ieteiktu aprunāties ar kādu esošo trašu saimniekiem. Par iespējām kooperēties utt. Pieļauju, ka kāds varetu būt arī gatavs atdot trasi apsaimniekošanai gadīgas rokās.
Offroad trases izveide ir lētāka (pieņemu ka ~5kEUR, taču klāt nāk regulāra uzturēšana, kopšana utt
Onroadam asfalta trase Latvijā nav. Iemesls - izbūve maksa abnormāli dargi pret jeb kādam teorētiskām iespējam šo investīciju atpelnīt. Vienīgas cerības, ja kāds (pašvladība, ES fondi, bagātais onkulis) ir gatavs nolocīt 30kEUR par asfalta uzklašanu un kompleksa izveidi. Ziemā vieglāk - izmantojam sporta zāles, kur tiek ieklāts tepiķis (cena tepiķim bija kaut kas ap 2-3kEUR laikam).

Profile  

PostPosted: 27 May 2017, 14:24 
Profesors

Nu bet hei, kapēc tik maz infas? FB lapa arī tāda pamirusi! Mani tas pat ļoti interesētu, kā totālu iesācēju, JO, rc esmu knapi 2 gadus un to sākumu skaitu ar rotaļu Silverlit istabas autiņu un JJRC H8mini istabas dronu. Ja kāds kautkur braukājas ar traxxas, kopā tak jautrāk, ja kāds lidinās ar droniņiem nePro līmenī, arī tas mani interesētu, ja kāds laiž kādu rc laiviņu - arī labi! VNK pašam ir kaudze ar visādu rc bet LAtrc forumā ierakstījos tikai otrajā gadā jo mani reāli biedē visi jūsu profesionāļi, kas spēj maukr acro mode fpv ar racing drone (arī tāds komplekts man ir, bet kauns kādam rādīt savu skila neesamību) tāpat gribētu pabraukāties, bet man ir tikai 1/16 traxxas... Īstenībā es visas savas mantas ņemu līdzi uz dārzu brīvdienās un reāli viens pats sēžu un skumji spēlējos, jo nav ar ko padalīties. Pie auto LV vispār ir skumji, drifts mani neinteresē, drīzāk offroad, BET, Latrc principā ir tā, ja tev nav jaunākā TLR un čemodāns ar riepām un nevēlies braukt pro klasē- tad pat nav vērts atvērt muti.

Kopsavilkums, mani interesē scale trail ofroad ar tipa crawler automobiļiem. Pāris personāži te ir, bet neko sabīdīt īsti nevar. Ja kautkas tāds notiek Rīgā, ja ir vieta trases uzbēršanai un tiltu uzbūvēšanai, ok, es varu kautvai pats personīgi nopirkt pāris kubikmetrus zemes trases attīstībai, ja vien būtu domubiedri... Ehh, skumji vārdu sakot.

HBX Devastator miniCrawler
SymaX5
TarantulaX6
E-Sky Lama
JJRC H8mini
WLtoys F939
Zabo250(racingDrone)
Walcera QRX350Pro
Naza F450
HengLong WalkerBulldog(tanks)

Profile  

PostPosted: 28 May 2017, 00:41 
Profesors

Tlr, ne tlr, neviens neliedz braukt uz gonkām, kāreiz pro dalībnieki riepas un citus sīkumu iesācējiem dala, lai sākumā ir vieglāks onboardings.
Tas, pret ko varbūt atspiedies ir ka te Tevi mudina braukt uz rasi, jo te vairums offroad braucēju brauc gonkās.
Braukt pa sētu vai braukt pa trasi ir kā salīdzināt braucienu ar opel corsa uz darbu pret braucoenu ar evo pa trasi!

Profile  

PostPosted: 28 May 2017, 14:31 
Profesors

SalvatoreMundi wrote:
Īstenībā es visas savas mantas ņemu līdzi uz dārzu brīvdienās un reāli viens pats sēžu un skumji spēlējos, jo nav ar ko padalīties. Pie auto LV vispār ir skumji, drifts mani neinteresē, drīzāk offroad, BET, Latrc principā ir tā, ja tev nav jaunākā TLR un čemodāns ar riepām un nevēlies braukt pro klasē- tad pat nav vērts atvērt muti.

Tu 99% kļūdies! Rc saime ir atvērta, bet nav uzbāzīga. Ar to domāju - ja pats nenāksi klāt un stāvēsi malā, tā arī tur paliksi! Bet ja pienāksi klāt ar tevi noteikti runās, pastāstīs savu pieredzi un pat iedos izbraukt :)
Vai tu esi bijis kaut uz vienu treniņu atbraucis ar saviem modeļiem.
Es piemēram braucu ar 3 sezonas vecu TLR un 6 sezonas vecu SCHUMACHER CAT1... (šādu jau vairs neražo..).

P.s. Treniņos vari piedalīties ar ko gribi
P.s.s. RcOffroad sacensībās, gan piedalīties var ar 1/8 un 1/10 Buggy tipa modeļiem.
P.s.s.s No sākuma (2008 gadā) arī domāju, cik forši braukt pa pagalmu, pļavu... līdz brīdim kad nokļuvu īstā Rc Trasē.

Profile  

PostPosted: 28 May 2017, 16:41 
Profesors

Nu bet tur jau tā problēma, man neinteresē sacensibas, nav tas līmenis un gribēšanas bašīt tā ka detaļas pa gaisu. Scale trail crawling, taa ir cita lieta. A tur viss ir pec principa savadaks kaa ofroad sacīkstēs.

SymaX5
TarantulaX6
E-Sky Lama
JJRC H8mini
WLtoys F939
Zabo250(racingDrone)
Walcera QRX350Pro
Naza F450

Profile  

PostPosted: 28 May 2017, 19:00 
Profesors

Domāju ka Tev gribēja pateikt to ka trase kā tāda ir pavisam kas cits kā piemājas dārziņš. Nav jau Tev tur jāatvelk ka detaļas birst ātrumam pārsniedozt meistarību , bet vienkārši pēc savām spējām izbraukt pa trasi kura ir speciāli tam sagatvota. Es jau ar pa dārzu pabrukāju , bet tur jau nekā nav, garlaicīgi, viens paleciens , ap ābeli ... kaut kāda iedomāta trase kura neko nemāca un nesniedz baudu, būtu kur tuvāk noteikti aizbrauktu paskatīt, pabraukt kā māku paša priekam, nav obligāti sacensības. Vienkārši patīkami pavadīts laiks ar asākām izjūtām un papriecāties kā citi močī :) .

Sacensības domāju interesē visiem , citam tā ir pašam ar sevi - Tu taču ar nospruad merķi kaut kādā kalnā ar to savu dzlzi uzrāpties , citam vajag lai pierādītu sevi ka esi labāks par citiem. Tas viss ir labi un dzen mūs uz priekšu. Vai tas auto , ļopene... jeb kas cit. Man arī publiskas sacnesības neinteresē (tas vairāk par lidmašīnām), jo nav kā motivācijas, tā sistemātiska laika treniņiem, bet interesē uzvarēt sevi un iemācīties virkni figūras tīri un stabili - es sacenšos ar sevi un ļoti labi apzinos savu līmeni uz pārējā fona.

lbrobis wrote:
Tu 99% kļūdies! Rc saime ir atvērta...

Pilnībā piekrītu , ir protams daži īpatņi, bet pārsvarā visi ar prieku paskaidro , dalās ar pieredzi, atdod kādas nevajadzīgas daļas startam lai vieglāk , droši ka tas strādā ne tikai lidotājiem , braucējiem , bet arī visam pārējam...

Profile  

PostPosted: 29 May 2017, 16:28 
Profesors

SalvatoreMundi wrote:
Nu bet hei, kapēc tik maz infas? FB lapa arī tāda pamirusi! Mani tas pat ļoti interesētu, kā totālu iesācēju, JO, rc esmu knapi 2 gadus un to sākumu skaitu ar rotaļu Silverlit istabas autiņu un JJRC H8mini istabas dronu. Ja kāds kautkur braukājas ar traxxas, kopā tak jautrāk, ja kāds lidinās ar droniņiem nePro līmenī, arī tas mani interesētu, ja kāds laiž kādu rc laiviņu - arī labi! VNK pašam ir kaudze ar visādu rc bet LAtrc forumā ierakstījos tikai otrajā gadā jo mani reāli biedē visi jūsu profesionāļi, kas spēj maukr acro mode fpv ar racing drone (arī tāds komplekts man ir, bet kauns kādam rādīt savu skila neesamību) tāpat gribētu pabraukāties, bet man ir tikai 1/16 traxxas... Īstenībā es visas savas mantas ņemu līdzi uz dārzu brīvdienās un reāli viens pats sēžu un skumji spēlējos, jo nav ar ko padalīties. Pie auto LV vispār ir skumji, drifts mani neinteresē, drīzāk offroad, BET, Latrc principā ir tā, ja tev nav jaunākā TLR un čemodāns ar riepām un nevēlies braukt pro klasē- tad pat nav vērts atvērt muti.

Kopsavilkums, mani interesē scale trail ofroad ar tipa crawler automobiļiem. Pāris personāži te ir, bet neko sabīdīt īsti nevar. Ja kautkas tāds notiek Rīgā, ja ir vieta trases uzbēršanai un tiltu uzbūvēšanai, ok, es varu kautvai pats personīgi nopirkt pāris kubikmetrus zemes trases attīstībai, ja vien būtu domubiedri... Ehh, skumji vārdu sakot.

Tu pats atbildēji kāpēc tik maz infas - jo ir maz cilvēku kam ir kopīgas intereses ar Tevi "cale trail ofroad ar tipa crawler automobiļiem".
Ja gribas fun, tad parasti skatās, kas notiek apkārt un atrod kompromisu starp to, ko gribi un to, kas ir pieejams, gribas RCOffroad un gibas grupiņu ar ko vizināties, brauc ar 1/10 vai 1/8 gonkās, ir daudzi bijuši, kas sāk ar ne PRO šasijām un vizinās.

Pretēji sūkstīties, ka nav kas brauc ar to, ko Tu gribi ir vnk nepamatoti (nenosodu, bet sūkstīties par to, ko mainīt nevar pamatu ar neredzu).

Labs piemērs ir braucēji, kas riskē un ņem šasijas, kādu LV nav, neesmu dzirdējis, ka viņi pēc tam sūkstās, ka nav detaļu un info par setupu mūsu trasēm, jo paši izvēlējās braukt ar k ko savādāku.

Profile  

PostPosted: 29 May 2017, 22:12 
Profesors

Nē nu tā jau ar nav , ja cilvēkam inetresē 4x4 bezceļš , tad pāriet uz buggy tikai dēļ tā lai ir kompānija ir nepareizs risinājums un visticamāk vienkārši buggy stils nesaista. Tad jau pie ļopenēm būtu tāpat , ar benzīniekiem pilotāžu lido maz , bet man nav ne mazākās vēlmes pāriet uz 250 FPV droniem tāpēc ka tur tauta ir aumaļām. Viss ir daudz vienkāršāk, ja grib, kompāniju var atrast vienmēr, un ja tā kompānija vēl kaut kur parādīsies ārpus saviem dārziņiem attiecīgi piesaistīs vēl šī stila piekritējus. Protams ja katrs sēdēs savās mājās un čīkstēs ka nekā nav , nekā arī nebūs. Šo visu ļoti labi zinu darbojoties KASK klubā. Iniciatīva no visiem nekad nenāks , tā vienmēr vairāk vai mazāk būs tikai no dažiem kuri arī velk visu pārējo lai ir kustība. Uz doto brīdi esmu "aplipinājis" diezgan plašu bariņu benzīna pilotāžā un nav vairs kā pirms gadiem 4 ka uz lauka esi viens jeb labi ja divi. Tas pats ar šo 4x4 bezceļu - pabrauc ar viņu dažādos RC pasākumus (arī pie lidotājiem) Tici man interese ir , daudzi pat vienkārši nezin ka ir arī kaut kas tāds...

Profile  

PostPosted: 30 May 2017, 12:04 
Profesors

UldisK wrote:
Nē nu tā jau ar nav , ja cilvēkam inetresē 4x4 bezceļš , tad pāriet uz buggy tikai dēļ tā lai ir kompānija ir nepareizs risinājums un visticamāk vienkārši buggy stils nesaista. Tad jau pie ļopenēm būtu tāpat , ar benzīniekiem pilotāžu lido maz , bet man nav ne mazākās vēlmes pāriet uz 250 FPV droniem tāpēc ka tur tauta ir aumaļām. Viss ir daudz vienkāršāk, ja grib, kompāniju var atrast vienmēr, un ja tā kompānija vēl kaut kur parādīsies ārpus saviem dārziņiem attiecīgi piesaistīs vēl šī stila piekritējus. Protams ja katrs sēdēs savās mājās un čīkstēs ka nekā nav , nekā arī nebūs. Šo visu ļoti labi zinu darbojoties KASK klubā. Iniciatīva no visiem nekad nenāks , tā vienmēr vairāk vai mazāk būs tikai no dažiem kuri arī velk visu pārējo lai ir kustība. Uz doto brīdi esmu "aplipinājis" diezgan plašu bariņu benzīna pilotāžā un nav vairs kā pirms gadiem 4 ka uz lauka esi viens jeb labi ja divi. Tas pats ar šo 4x4 bezceļu - pabrauc ar viņu dažādos RC pasākumus (arī pie lidotājiem) Tici man interese ir , daudzi pat vienkārši nezin ka ir arī kaut kas tāds...

Uldis mani saprata. Dēļ tā, ka nav ar ko pabraukties, pērku otro mašīnu, lai ir ko iedot draugiem, neizslēdzu arī trešo.

SymaX5
TarantulaX6
E-Sky Lama
JJRC H8mini
WLtoys F939
Zabo250(racingDrone)
Walcera QRX350Pro
Naza F450

Profile  

PostPosted: 08 Jun 2017, 22:01 
Jauniņais

Ui ... nespēju visu izlasīt, kas te sarakstījies ;)
Visu cieņu tam, kas rīko Tepiķu cīņas. Labs pasākums. Esmu apmeklējis, bet ne braucis, jo tāda autiņa man nav un esošie netika pielaisti sacensībās. Jāpērk jauns atbilstošs klasei.

No visa ir viena svarīga doma izkristalizējusies. Pašlaik mēs audzējam komūnu, kas ir gatava ar to nodarboties - un nav svarīgi, kur un kā tā galu galā pieslēgsies. Pamatvirziens ir 4WD 1/8 un 1/10 Electric Off-road, bet nu neesam slēgti tikai šim te. Problēma, kāpēc nevaram iestartēties ir automašīnu trūkums interesentiem. Dažus varu iedot, bet tas nav pietiekoši un finanses tam, lai kā gribētos, nav. Ir kādi 5 jauni potenciāli piloti bez autiņiem. Ja LATRC komūna būtu gatava noziedot/aizlienēt/jebkā citādi to klubam vai viņiem, tad tas būtu lieliski. Varbūt pasākums jau pavilksies citā līmenī. Nopietnāk.

Varbūt kāds grib mums pasniegt kādu teorijas stundu braukšanas prasmēs ar dažādiem autiņiem un uz dažādiem segumiem?

Svešu trasi teorētiski varētu pārņemt - lai izsaka piedāvājumu. Varbūt pat jau esam tam gatavi. Ap 100 cilvēki vairāk vai mazāk ir bijuši iesaistīti. Dažu mūsu informāciju dažkārt apskata ap 300 un vairāk cilvēku, skatoties statistiku. Pašlaik esam mazaktīvi FB. Kāds droši var pieslēgties palīdzēt. Ja kāds grib attīstīt arī dronus un kuģus mūsu paspārnē, arī tad mēs gatavi iespējams pabalstīt.

Galvenais - maucam.

Aigars
RC Racing Club Rīga vārdā.

Profile  

PostPosted: 08 Jun 2017, 23:35 
Profesors

Izlīdzēt ar detaļām ir viens , nosponsorēt labu autiņus ir cits (sūdīgs auto būs vēl dārgāks patstāvīgai braukšanai). Nav LV tik jaudīga kluba vai citas RC sabiedrības kura to spētu - vismaz es tā domāju. Nosponsorēt var kāds induviduāli uz svas iniciatīvas. Lai klubs būtu spējīgs jau pavilkt ekonomiski jaunus pilotus bez aprīkojuma, biedru skaitu vajag simtos ne desmitos. Savukārt valsts jauniešu organizācijām līdzekļus atvēl diezgan viegli dancotājiem un dziedātājiem, tērpiem , dekorācijām... , bet tehniskai jaunradei ir ko iesvīst lai varētu atrast līdzekļus kaut pulciņa skolotāja minimālajai algai. Viss pagaidām pie mums notiek tikai uz induviduālu pilotu iniciatīvas - diemžēl. Bet labi ka vispār ar katru gadu viss attīstās kaut lēnām , bet uz priekšu. Un vēl ir viena sāpīga lieta - tiem jauniešiem , večiem... kuri ir gatavi atdoties šim hobijam nevis uz vienu sezonu kamēr ko salauž jeb apnīk , bet ilgstoši , pašiem patīk skrūvēt, ņemties kā likums ekonomiskā situācija to neļauj , un otrādi, kam ar finansēm nebūtu prob , pēc gada viss ir apnicis un vajag ko citu. Protams ne visiem , bet vairumam, sevišķi jauniešiem kuriem tā jau ir grūti LV iesākt normālu dzīvi. Tāpēc jau arī rindas pagaidām ir tik šķidras , jo maz ir tādi kuriem ir liela vēlēšanās ņemtie nopietni un eknomiski to var pavilkt. Nezināšu gan vai tieši tā ir autiņiem, bet lidoņiem ir šādi. Un nopietni CAR ar PLANE ir vieni no dārgākajiem RC. ja tie ir daudz maz npietni , tos patstāvīgi darbina un apkalpo. PLANE kreša gadījumā protams būs reizes dārgāks, bet lai ar ko nopietnu brauktu/lidotu vispirms ir jāiemācas tas darīt ar galvu.
"Iedod pabraukt ar mašīnu" teksts no kaut kāda jauna interesenta parasti beidzās ar kādas rezerves daļas maiņu, jo vajag taču uzreiz ručkā , bez poņas kas ar to mašīnu notiek ķeskās, bet viņam taču ir talants... Ar mašīnu barukt domāju jāsāk tāpat ar skrūvēšanas teorijas apgūšanu, kura patiesībā ir pietiekoši sarežģīta, nedomāju detaļu skaita ziņā kur katra skrūve nāk , bet ar visu kārbu zobratu šaibošanu , regulēšanu, izpratni kāpēc .... vesela zinātne. Ja ir kāds jaunais pilots kuram šis pamats tiešām ir, tad ir jēga domāt par sponsora piesaisti , savādāk nez - vējā izsviesta nauda.

Profile  

PostPosted: 09 Jun 2017, 01:01 
Profesors

Jebkurš no jaunajiem var apstiprināt - sākot braukt offroad, gan braucamas riepas, gan padomu, gan izbraukt ar dažādiem modeļiem pirms konkrēta pirkšanas neviens, tai skaitā es neatsaku.

ir esoš seriāls, ir patstāvīga komūna, ir trases - ja Jums ir entuziasms, pivienojaties, nevis veidojat ko citu, ja negribas gonkas un gribas savas klases - taisat dienas uz trasēm, treniņus, entie treniņi jau RC bijuši - kāds no 300 jūsu sekotājiem ir bijis?

Man nav 300 sekotāju, bet ir ap 3-5 braucēji kas tā vai citādi manis kūdīti sākuši braukt gonkās.
Domāju ka hobijam tie 3-5 ir vērtīgāki, nekā 300sekotāji kas neparādās seriālos.

Ja Tu gribi braukt rc offroad un draudzēties pievienoties un pilveidot komūnu - visas durvis tam ir atvērtas.

Patreiz man nav radies tāds iespaids. Es nesaprotu tavu vīziju, ļoti interesanti aprunāties būs ar esošo gonku organizētājiem/trašu saimniekiem vai ir kaut ko no Tevis dzirdējuši par sadarbību, pretēji tagad ir tikai kaut kādi sapņi par sponsorētiem pilotiem utt..

Ja Jums ir 1/8 un 1/10 braucēji tiekamies trasē ;)

Profile  

PostPosted: 09 Jun 2017, 11:14 
Jauniņais

Daudz saprotumu tekstu no jums abiem.

Veidojam, veidojam. Pagaidām ar grūdiena metodi. Nevar jau uz sitienu visu radīt un tos 100 reālus braucējus uzburt, bet uz to jāiet. Tā ir vīzija. Var realizēties un var nerealizēties. Noteikti ceram jums pievienoties. Tiek radīts kaut kas atsevišķs, bet noteikti būs arī saplūšanas process ar jau esošo.
Var, protams, sēdēt salikuši rokas klēpī un gaidīt pastaro dienu, bet tas ir garlaicīgi.

Varat saukt to kā sponsorēšanu vai jebkā citādi, bet pamatbūtību tik un tā ir, lai jaunajiem, kas grib, ir ar ko braukt. Redzu dažus, kam tas var būt interesanti, bet nevaru palīdzēt nekādi un neviens cits arī nevar palīdzēt. Vēl neesmu griezies pie LATRC komūnas - varbūt kāds sadzirdēs.
Noteikti var tikt uzstādīti noteikumi - 5 obligātas gonkas gadā un ja pēc gada apnīk, tad jau ņemam nākamo labo kadru. Uz autiņa netiek sēdēts virsū, tas tiek nodarbināts, kam tas ir interesanti. Komūna iegūst visu laiku jaunu braucēju. Nepareiza ideja?

Un nodošu ziņu jaunajiem, ka komūnā ir cilvēki, kas gatavi iedot dažādus autiņus izmēģināt (es gan par to, lai viņi ne tikai izmēģina, bet brauc visas gonkas). Atsūtīsiet kontaktus uz mūsu e-pastu?

Aigars
RC Racing Club Rīga vārdā.

Profile  

PostPosted: 09 Jun 2017, 12:14 
Profesors

Ieteiktu paskatīties uz igauņu paraugu - viņiem onroadā ir klase ar ļoti vienkāršiem un samērā lētiem modeļiem, kuri stāv pie organizatoriem, tu vari no rīta atnākt uz gonku, samaksāt visai demokrātisku dalības maksu, kas iekļauj modeļa īri un braukt. Tāpatās kādam absolūti svešam dot modeli mājās ņemt kaut kā uzticības nav. Es ne reti pats savus liekos modeļus bez maksas izīrēju kādam pazīstamam un tad jau, ja ir āķis lūpā, tad cilvēks pēc pāris posmiem atnāk jau ar savu tehniku. Vēl viens virziens ir tehniskās jaunrades pulciņi, tam es drīzāk apsvērtu noziedot kādu modeli, tur vismaz ir pasniedzējs, kurš zinās, kam to modeli iedot un ņemsies ar tālāku izglītošanu.

-=Awesomatix A800X=- -=LRP X12 13.5T=-

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]