Tepiķa Cīņām nepieciešama jauna enerģija!

Offroad car's
Post Reply
Uga
Profesors

Tepiķa Cīņām nepieciešama jauna enerģija!

Post by Uga » 04 Mar 2020, 15:38

Sveiki,

Esmu nolēmis pēc X-padsmit gadu Tepiķa Cīņu organizēšanas paiet maliņā un ļaut kādam citam uzņemties iniciatīvu un parādīt savas organizatoriskās prasmes. Jaunais organizators nepieciešams sākot ar 2020/21 tepiķa sezonu. Pats sacensībās uz vietas drīzākais nebūšu, bet ar savu padomu būšu pieejams jebkurā laikā jebkurā komunikācijas kanālā.

Aptuvenais pienākumu saraksts:
Sacensību nolikuma veidošana.
Sacensību un treniņu kalendāra veidošana.
Atslēgt/aizslēgt visas durvis/gaismas pirms un pēc sacensībām.
Trases konfigurāciju izveide.
Regulāri pārbaudīt un papildināt krājumus numuriem, diplomiem, papīram, printera tonerim, skočam, miskastes maisiem.
Kopvērtējuma balvu sagādāšana.
Tiesneša sarunāšana.
Informācijas izvietošana Facebook un Latrc.
Reģistrācijas atvēršana myrcm.ch.
Treniņos dalības naudu ievākšana un laika uzskaites kontrole.
Budžeta kontrole.
Vasarā jākoordinē kurā brīdī kuram vajadzēs skaitīšanas sistēmu (starp rcoffroad un Baja seriāliem)
Myrcm licenžu apmaksa (2x gadā)
Uzklausīt dalībnieku ierosinājumus/pretenzijas/atsauksmes un pieņemt attiecīgus lēmumus.
+ Mazāki darbiņi pēc vajadzības (ik pa laikam kādu vadiņu jānomaina, tramplīnus jāpielabo utt.)
+ Domāt par tālāku attīstību.

Ko es pagaidām nedaru, tas ir telpu sarunāšana, ar to es ceru Jurijs arī turpinās palīdzēt.
Protams daudzus no šiem darbiņiem var deleģēt citiem, ko es arī regulāri daru, taču ir jābūt kādam, kurš satur visu kopā un pārliecinās, ka viss ir izdarīts. Kopumā nekas baigi sarežģīts nemaz ar nav, bet kādam ar to ir jānodarbojas.

Konkrēta nolikuma konkursam nav, kas gatavi strādāt, piesakās man un tad jau skatīsimies pēc aktivitātes. Beigu termiņš uz pietiekšanos - Tepiķa Cīņu pēdējais posms 29.03.2020., uzvarētāja izziņošana.. kaut kad..
-=Associated RC8B3.1e=- -=Nosram 2000kV=-
-=Xray XB4=- -=CS Electronics 5.5T=-
-=Associated B6.1=- -=CS Electronics 6.5T=-
-=Awesomatix A800X=- -=LRP X12 13.5T=-

The Gardener
Tas, kuru nedrīkst nolamāt

Re: Tepiķa Cīņām nepieciešama jauna enerģija!

Post by The Gardener » 12 Mar 2020, 21:18

Uģi!

Paldies par gadiem ilgo ieguldījumu, pateicoties tev, Jānim K, Krišjānim u.c. šis pasākums ir spējis izaudzināt ne vienu vien jaunu modelisma censoni.

Ceru ka jaunie organizatori spēs pasākumu attīstīt arī tālāk!

Ir jāturas kopā un jāgāź!

Post Reply